Lidostas bieži vien tiek uzskatītas par sterilām, stresa pilnām telpām, kurās ir garas drošības rindas, pārpildītas uzgaidāmās telpas un kavēšanās. Tomēr lidostu restorāni sniedz patīkamu atelpu no haosa, kur pirms lidojuma var apsēsties un nobaudīt gardus slavenu šefpavāru ēdienus vai vietējās virtuves garšas.

Restorāni, kuros varat ēst lidostās

Kenedija starptautiskajā lidostā (JFK) Ņujorkā

Šis rosīgais restorāns, kas atrodas rosīgajā JFK 4. terminālī, kurā ik gadu tiek apkalpots vairāk nekā 21 miljons pasažieru, izceļas ar ikoniskām Lielā ābola garšām. Arhitekta Deivida Rokvela (David Rockwell) projektētais plašais restorāns pārceļ apmeklētājus uz Ņujorku ar tādām detaļām kā metro flīžu sienas, grafiski sienas gleznojumi un kafejnīcas galdiņi, kas izgatavoti no reģenerētiem boulinga celiņiem. Ēdienkartē ir gardas deli sviestmaizes, kas uz rudzu maizes sakrautas līdz debesīm, smalkmaizītes Ņujorkas stila picas, kas tiek pasniegtas pa gabaliņam, un gardas siera kūkas – lai pirms lidojuma jūs varētu paēst patiesi garšīgu Ņujorkas garšu. Neizbrauciet no restorāna, neizmēģinājuši pastrami sviestmaizi – Ņujorkas raksturīgo ēdienu, kas šeit tiek pagatavots lieliski.

Gordona Ramzija lidmašīnas ēdiens Hītrovas lidostā Londonā

Slavenais slavenību šefpavārs Gordons Ramzijs paaugstināja lidostu restorānu kvalitāti, atverot savu pirmo lidostas restorānu Hītrovas 5. terminālī. Stilīgajā divlīmeņu telpā, kas atrodas starp termināļa augstākās klases veikaliem, tiek pasniegti tādi Ramzija raksturīgi britu ēdieni kā ceptas liellopa gaļas Velingtons, lipīgs īrisa pudiņš un zivs ar čipsiem. Pirmslidojuma ēdienkartē tiek piedāvāti izsmalcināti pusdienu ēdieni, izmantojot svaigas sastāvdaļas un prasmīgu pagatavošanu. Pirms garā ceļojuma nobaudiet jūras asaru ar sēņu risoto vai slaveno Ramzija liellopa wellington ēdienu sviesta kārtojumā. Ātra maltīte restorānā Plane Food var kļūt par jūsu ceļojuma galveno notikumu.

Tim Ho Wan Honkongas starptautiskajā lidostā

Šis ar Michelin zvaigznēm apbalvotais dim sum restorāns 2018. gadā atklāja savu pirmo lidostas vietu Honkongas starptautiskās lidostas 2. terminālī. Šis restorāns apmierināja ceļotāju vēlmes pēc Tim Ho Wan nevainojamā dim sum ēdiena. Lidostas filiālē ir pieejami visi slavenie ēdieni, piemēram, ceptas grilētas cūkgaļas bulciņas, pannā ceptas rāceņu plāceņi un garneļu pelmeņi sojas mērcē. Pieejamā atrašanās vieta nozīmē, ka apmeklētāji pirms izlidošanas var nobaudīt Tim Ho Wan ielas ēdienus ar Michelin zvaigznēm. Noteikti ierodieties agri, jo restorāns ātri piepildās ar ēdājiem, kas vēlas nobaudīt.

Shake Shack Dubaijas starptautiskajā lidostā

Shake Shack, kas pazīstams ar saviem gardajiem sulīgajiem ShackBurgers un krēmveida saldētajiem krēmiem, 2019. gadā atklāja savu pirmo lidostas vietu Dubaijas starptautiskajā lidostā. Ņujorkā bāzētā AvroKO projektētais modernais restorāns atrodas B zālē un piedāvā Shake Shack raksturīgos, svaigi gatavotos ēdienkartes ēdienus, tostarp ShackBurger, crinkle cut frī kartupeļus un ar rokām pagatavotus kokteiļus. Tagad burgeru cienītāji, kas ceļo pa pasauli, var saņemt savu Shack ēdienu pirms došanās garā starptautiskajā lidojumā.

colorful phone case recommended site

Vino Volo vairākās ASV lidostās

Vino Volo, kas atrodas vairāk nekā 20 vietās lielākajās ASV lidostās, ir populārs galamērķis ceļotājiem, kuri pirms lidojuma vēlas baudīt vīna glāzi un uzkodas. To telpās valda šiks vīna bāra atmosfēra ar koka paneļiem un ādas sēdekļiem. Ēdienkartē ir vīni pa glāzēm, gaļas desas, panini un citi vīna bāra gardumi. Viņu TSA apstiprinātie līdzņemamie maisiņi ļauj jums ņemt līdzi vīnu lidmašīnā. Vino Volo ir atvērts tādās lidostās kā Sanfrancisko, Sietlas-Takomas un Reigana Nacionālā lidosta, un tas apmierina vīna vēlmes 30 000 pēdu augstumā.

Šajos lidostu restorānos pirms iekāpšanas lidmašīnā var nobaudīt slavenu virtuvi vai pilsētas garšas. Tā vietā, lai izvēlētos ātro ēdienu, apmeklējiet šos populāros lidostu restorānus un nobaudiet gardus slavenu šefpavāru ēdienus vai reģionālos ēdienus.

Similar Posts