Rīgas Starptautiskā lidosta “Rīga” pēdējos gados ir ievērojami attīstījusi savu ēdināšanas infrastruktūru. Tagad ceļotājiem piedāvā plašu restorānu un kafejnīcu klāstu, kas apmierinās dažādus gaumi un maciņus.

Iepazīstieties ar labākajām ēstuvēm un to piedāvājumu gan pirms izlidošanas zonās, gan lidostas steidzamās palīdzības rajonā ārpus drošības kontroles punktiem!

Restorāni un kafejnīcas pirms izlidošanas zonas

Ja ierodaties lidostā savlaicīgi pirms reisa vai pavadāt kādu ceļotāju, noteikti iesakām izmēģināt vietējos restorānus pirms drošības kontroles. Šeit pieejams plašs piedāvājums un nav tik striktu šķidrumu ierobežojumu.

Restorāns “Aurum” piedāvā izsmalcinātu ēdienkarti ar zivju un gaļas ēdieniem. Ieteicams nobaudīt jēra karejus vai laša steiku. Savukārt kafejnīca “Costa Coffee” būs ideāls risinājums, lai iedzertu kafiju un notiesātu kādu saldo kārumu.

“Upper Crust” vizītkarte ir svaigi ceptas uzkodas un smalkmaizītes. Šeit pasniedz arī alu un vīnu. Bet bistro tipa kafejnīcā “Pilenite” gatavo pašmāju virtuves ēdienus, kā zupas un kotletes.

Visbeidzot, picērija “Pavaldini Pizza” piedāvās visdažādākās picas un citus itāļu virtuves ēdienus. Bērniem noteikti iepatiksies rotaļu istaba blakus ēdamzālei.

Restorāni lidostas steidzamās palīdzības zonā

Ja esat jau izgājis cauri drošības kontrolei vai atlidojat tranzītā, tad varat apmeklēt restorānus tā dēvētajā “airside” jeb steidzamās palīdzības zonā.

Starptautiskās izlidošanas terminālī atrodas pašapkalpošanās restorāns “Caffeine”. Šeit iespējams nobaudīt salātus, picas un konditorejas izstrādājumus. Tie, kas vēlas strauju maltīti, novērtēs ātrās apkalpošanas restorānus “KFC” un “Subway”.

Pa perimetru izvietotas vairākas kafejnīcas, tai skaitā jau iepriekšminētā “Costa Coffee”. Banketēs var nobaudīt kafiju, saldos kliņģerus, smalkmaizītes un citus našķus ideāli piemērotus ceļojumam.

Reģionālo lidojumu terminālī, kur ir mazāks pasažieru plūsmas apjoms, ēdināšana ir pieticīgākā. Pieejama konditoreja-kafejnīca “LaBooM” un bārs “Ausmeņa elpa”.

Restorāni ārpus lidostas

Lidostas tiešā tuvumā atrodas viesnīca un konferenču centrs “Rīga Airport Hotel”, kas slavena ar augstas klases restorāniem.

Baltā zāle piedāvā Eiropas virtuves ēdienkarti un profesionālu apkalpošanu. Savukārt restorānā “Spectrum” cienā ar izsmalcinātu maltīti, baudot skatu uz lidlauka pievedceļiem. Te notiek arī biznesa brokastis un pusdienas.

Automātiski jāpiemin viesnīcas “Rāmava” restaurants “Skylight”, kas izvietots uz jumta terases. Šeit pasniedz jaunās Skandināvijas virtuves delikateses un baudāms neparasts skats uz lidmašīnu pacelšanos un nolaišanos.

Pašas lidostas apkārtnē atrodas vairāki ātrās ēdināšanas restorāni, kafejnīcas un veikali. No tiem jāatzīmē Hesburger, McDonalds un Spēlmaņu nams. Tie piedāvās ātras un lētas maltītes pēc ielidošanas vai pirms došanās mājup.

Kopsavilkums

Kā redzam, Rīgas lidostā un tās tuvumā ir pietiekami plašs restorānu un ēstuvju klāsts. Viesmīlīgā apkalpošana un garšīga virtuve neļaus ciest izsalkumam neatkarīgi no tā, vai esat iekšā vai ārpus termināļa.

Tādēļ ceļojot caur Rīgas lidostu – nekautrējieties izmantot šīs iespējas. Vai tā būtu strauja maltīte starp lidojumiem vai vakariņas pirms lidojuma – būs, ko nogaršot!

phone case with chain visit your url

Similar Posts